Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.

Лідія

Хороша клініка – приємний і професійний колектив, доступні ціни. Консультація лікаря адекватна і по суті.

ОЛЕНА

Двічі була на прийомі, залишилася дуже задоволена. Лікар уважна, ретельно і відповідально ставиться до проблеми, не призначає нічого зайвого, все конструктивно і за фактом. Якщо потрібен хороший гастроентеролог, то рекомендую звернутися до Олени Володимирівни.

Вікторія

“Artesmedicum” – найкращий центр, у якому я була! Висловлюю слова подяки чудовим лікарям цієї клініки! Це лікарі вищої категорії, висококваліфіковані фахівці! Дякую за допомогу!

Оксана

Хочу висловити подяку всьому медперсоналу клініки ARTES MEDICUM за чуйність та розуміння клієнта. А також обслуговуючому персоналу за чистоту та порядок у клініці. Молодці! Побільше б таких клінік у нашій країні!

Наталя

Велика подяка медперсоналу клініки за високий професіоналізм та турботу. Лікарі – справжні професіонали з великим серцем, а обслуговуючий персонал дбає про чистоту та порядок. Бажаю більше таких клінік в нашій країні!

Залиште свій відгук

  Поділіться враженнями про нашу роботу. Щоб залишити відгук про лікаря, будь ласка, вкажіть його прізвище.

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  artes-logos

  044 322 22 44

  044 322 22 44

  вул. Київська 214А, 2 поверх

  ПН-НД з 8:00 до 19:00

  Ліц. МОЗ України №12345678 від 7.03.2023 2023 © ARTES MEDICUM. Всі права захищені.