Комплексні програми

від нашого центру для заощадження вашого часу та грошей

Здоров’я – головний скарб кожної людини, але вберегти його не завжди можливо самостійно через різні фактори та чинники. Саме тому важливо отримувати якісні медичні послуги. Медичний центр Artes Medicum у Києві пропонує комплексні діагностичні та лікувально-оздоровчі програми для дорослих і дітей. Вони дозволяють отримати необхідну медичну допомогу, пройти обстеження та профілактичні процедури без переплат. Послуги в складі комплексної програми коштують дешевше, ніж  у випадках, коли користуватися ними окремо. Це розумна економія вашого часу та коштів.

Коли варто користуватися комплексними програмами?

Наша клініка пропонує різні комплексні медичні програми для дорослих і дітей, які є особливо актуальними в таких випадках:

 1. Якщо ви маєте проблеми зі здоров’ям та хронічні захворювання. Регулярне спостереження у лікаря та проходження обстеження дозволить контролювати патологію, не допускати загострень та ускладнень.
 2. Якщо готуєтесь стати батьками. Спеціальні медичні програми допомагають зачати та народити здорову дитину, перевірити стан репродуктивної системи, підготувати організм до вагітності.
 3. Якщо ви турбуєтесь про своє здоров’я. Навіть при відсутності явних проблем зі здоров’ям, якщо ви правильно харчуєтесь, ведете активний спосіб життя, комплексні програми дозволяють слідкувати за станом організму та виявляти патологічні зміни на ранньому етапі, коли симптоми відсутні.
 4. Якщо у вас є дитина. Спеціальні програми для дітей дозволяють слідкувати за розвитком малюка, щоб не при необхідності своєчасно прийняти необхідні міри.

Комплексні медичні програми в Artes Medicum підходять для всіх без винятку пацієнтів. Якщо вам важко визначитися з конкретною пропозицією, зверніться за консультацією до лікаря. Після огляду та вивчення анамнезу він підбере оптимальну програму.

Переваги комплексних медичних програм

Комплексні програми медичного обслуговування користуються попитом серед пацієнтів, оскільки мають такі переваги:

 1. Зручність. Не потрібно стояти в довгих чергах, достатньо подзвонити в наш медичний центр та записатися на зручний час для проходження обстеження чи консультації з лікарем.
 2. Економія коштів. Послуги в рамках комплексних медичних програм обійдуться значно дешевше, тому економія буде помітною. Пропозиції нашого медичного центру спрямовані на те, щоб зберегти гроші пацієнтів. До того ж своєчасна діагностика захворювань дозволяє уникнути тривалого та дорогого лікування.
 3. Відсутність додаткових витрат. Вартість витратних матеріалів включена в загальну ціну комплексної програми, тому виключені додаткові чи незаплановані платежі.
 4. Комплексний підхід. Наші фахівці складають медичні програми таким чином, щоб пацієнт міг отримати весь перелік необхідних послуг у певній ситуації.

Комплексні програми в медичному центрі Artes Medicum у Києві – це доступний спосіб турботи про власне здоров’я та своїх близьких людей.

Чому варто скористатися комплексними медичними програмами нашої клініки?

Звернувшись в Artes Medicum, ви зможете оцінити такі переваги:

 1. Індивідуальний підхід. Для нас важливо надавати пацієнтам якісні медичні послуги, саме тому ми в індивідуальному порядку підбираємо необхідні обстеження та лікування.
 2. Висококваліфіковані лікарі. Наші фахівці володіють великим практичним досвідом та надають професійну медичну допомогу у випадках будь-якої складності. Спеціалісти ввічливі та уважні до пацієнтів, приділяють необхідну кількість часу кожному. Мають необхідні професійні навички, проте постійно підвищують кваліфікацію та розширюють свої знання.
 3. Сучасне обладнання. Наш медичний центр укомплектований високотехнологічним оснащенням, яке використовується для проведення точної діагностики та лікування.
 4. Доступні ціни. Ми притримуємося політики лояльних цін та гарантуємо високий рівень обслуговування. Наші послуги коштують недорого, але якщо ви вирішите скористуватися комплексною програмою, зможете ще більше заощадити.
 5. Якісний сервіс. У нашому медичному центрі вам не доведеться стояти в чергах, оскільки записатися на консультацію чи обстеження можна на зручний для вас час. Ми підтримуємо затишну атмосферу, щоб кожен пацієнт почувався комфортно.

Якщо бажаєте скористатися нашою спеціальною пропозицією або записатися на консультацію, зателефонуйте нам або залиште свої контакти у формі на сайті.

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.