Головна сторінка » Центр Естетичної медицини » Діагностичні процедури в дермато-косметології

Діагностичні процедури в дермато-косметології

Лікарі медичного центру Artes Medicum допоможуть відновити здоров’я та красу вашої шкіри. Записатися на консультацію до дерматолога-косметолога у Києві в нашу клініку варто, якщо бажаєте ефективно позбутися різних естетичних дефектів та попередити передчасну появу ознак старіння.

Наші лікарі шукають та усувають причину появи проблеми, а не просто борються з її зовнішніми проявами, що гарантує тривале збереження отриманого результату. Відділення дермато-косметології нашої клініки оснащене сучасним обладнанням від провідних виробників тому можна пройти різні діагностичні процедури в одному місці. Фахівцям вдається провести комплексне обстеження, точно встановити причину появи новоутворень, пігментних плям та інших естетичних проблем шкіри, а потім – підібрати ефективні методи лікування.

Симптоми

Коли потрібна діагностика в дермато-косметології?

Діагностичні процедури в дермато-косметології в більшості випадків проводяться для встановлення діагнозу. Обстеження назначається при появі наступних симптомів:

 • Поява родимок, бородавок та інших новоутворень шкіри
 • Зміна кольору, розміру, структури наявних родимок
 • Висипання на шкірі та тривалий свербіж, печіння
 • Надмірне випадіння волосся
 • Лупа
 • Гнійні утворення на шкірі, прищі тощо
 • Рани, які довго не загоюються
 • Запалення епідермісу, яке супроводжується гіпертермією, болем та іншими симптомами

Діагностичні процедури також призначаються для контролю та оцінки ефективності лікування, щоб при необхідності скорегувати терапевтичну програму. Обстеження потрібне також після малоінвазивних та хірургічних втручань.

Більшість методів, які використовуються в клініці Artes Medicum, безпечні та безболісні, тому підходять також для профілактичних скринінгів. Це особливо актуально для пацієнтів із високим ризиком розвитку онкологічних захворювань.

Діагностичні дослідження в Artes Medicum

В нашому медичному центрі пацієнтам доступні різні лабораторні та інструментальні дослідження, які допомагають точно встановити діагноз та визначити причину естетичної або дерматологічної проблеми. Крім того, вони дозволяють визначити тип новоутворення та виявити злоякісні зміни, що дає можливість своєчасно розпочати лікування та уникнути ускладнень.

Дерматоскопія

Це безболісний метод діагностики, який проводиться за допомогою дерматоскопа. Завдяки збільшенню в декілька десятків разів та гарному освітленню лікарю вдається детально роздивитися стан епідермісу, вивчити структуру новоутворень та визначити походження інших змін.

Дерматоскопія нараховує багато переваг:

 • проводиться без болю та дискомфорту для пацієнта;
 • відрізняється високою ефективністю (допомагає визначити тип новоутворення);
 • підходить для діагностики та профілактичних оглядів;
 • не має протипоказань, є безпечним методом для дорослих та дітей.

В нашій клініці дослідження проводять досвідчені фахівці, які точно інтерпретують результати діагностики та комплексно підходять до вирішення проблем.

Трихоскопія

При проблемах із волоссям (випадіння, ламкість, лупа тощо) в нашому медичному центрі рекомендується проведення трихоскопії. Збільшення зображення шкіри волосистої частини голови у десятки разів дозволяє оцінити стан волосяних фолікул, судин, а також визначити параметри волосин, виявити запалення, ураження грибком чи інші патологічні зміни.

Як і дерматоскопія, трихоскопія проводиться безболісно та без дискомфорту для пацієнта. Це безпечна методика, яка не має протипоказань, проте відрізняється високою точністю та інформативністю. В нашому медичному центрі дослідження проводиться за допомогою сучасного обладнання, яке допомагає виявити навіть незначні відхилення від норми.

УЗД шкіри

Ультразвукове дослідження шкіри – це високоінформативний та безболісний метод діагностики, який використовується для виявлення різних патологічних змін. Його особливість полягає в тому, що лікар має можливість вивчити структуру епідермісу на глибині до 10 мм без розрізів та інвазивних втручань. УЗД дозволяє дослідити всі шари шкіри та точно визначити вікові й патологічні зміни.

Призначається для діагностики різних дерматологічних захворювань, визначення типу новоутворення, причини тривалого загоєння ран тощо, а також для контролю ефективності лікування, спостереження за розвитком патології в динаміці для уникнення ускладнень.

Панч-біопсія та інші мікроскопічні дослідження

При появі новоутворення в нашому медичному центрі проводиться панч-біопсія, яка допомагає точно визначити його походження. Суть метода полягає в тому, що за допомогою спеціального приладу береться фрагмент пухлини, який потім відправляється на гістологічне дослідження. Процедура проводиться в такій послідовності:

 1. Місце взяття зразка лікар обробляє антисептиком та знеболює.
 2. Потім у шкіру вводиться циліндричний скальпель (панч), який вирізає невеликий стовпчик тканин.
 3. Отриманий зразок відправляється для дослідження, а місце забору закривається лейкопластирем. При більшій площі може знадобитися накладання швів.

Завдяки сучасній лабораторії з інноваційним обладнанням на базі нашого медичного центру у нас також можна пройти інші мікроскопічні дослідження, необхідні для діагностики різних шкірних захворювань, проблем із волоссям чи нігтями.

Наші ціни

 • Консультація лікаря косметолога

  650

 • Консультація (в день проведення процедури)

Вартість

Лабораторні дослідження здійснюються нашим партнером - Медичною лабораторією "Діла".

Для уточнення вартості аналізів перейдіть за наступним посиланням

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.

Наші лікарі

Ми – команда лікарів, які працюють разом, щоб забезпечити вам найкраще лікування, яке вам потрібно, саме в той час, який вам підходить

Тавлуй Вікторія Василівна

Лікар дерматолог, дерматоонколог, трихолог, косметолог