Проктологія

Проктологія – це область медицини, яка спеціалізується на діагностиці та лікуванні патологій нижнього відділу кишківника та тканин, що до нього прилягають. Досить часто проктологам доводиться в своїй практиці використовувати хірургічні методи лікування. Обумовлено це тим, що більшість людей цураються делікатних проблем та не поспішають до лікаря. В результаті вони звертаються до спеціаліста, коли захворювання помітно прогресує, а біль та інші симптоми стають нестерпними, і консервативна терапія є неефективною.

В медичному центрі Artes Medicum при проктологічних захворювань, які потребують хірургічного лікування, проводяться малоінвазивні втручання з використанням сучасного ендоскопічного обладнання. Такі методи дозволяють швидко позбутися патології та в короткі терміни повернутися до звичного життя.

Коли потрібна консультація проктолога?

Записатися на консультацію до проктолога в Києві в нашу клініку слід, якщо турбують наступні симптоми:

 • біль, свербіж чи дискомфорт у задньому проході при дефекації або в стані спокою;
 • кровотеча з анусу або кров к калі;
 • утворення зовнішніх або випадіння внутрішніх гемороїдальних вузлів;
 • поява слизу чи гною у фекаліях;
 • відчуття неповного випорожнення кишківника після дефекації;
 • хибні позиви до туалету;
 • тривалі порушення стільця – закрепи чи діарея.

На ранніх стадіях геморой та інші захворювання заднього проходу, нижнього відділу кишківника лікуються без хірургічного втручання, тому при появі неприємних симптомів не зволікайте, а відразу звертайтеся за медичною допомогою. В нашому медичному центрі ви можете розраховувати на якісне обслуговування та кваліфіковану допомогу при будь-які стадії патології.

Комплексний підхід до вирішення проктологічних проблем

В нашому медичному центрі використовується комплексний підхід до вирішення делікатних проблем. У нас ви можете не лише отримати консультацію проктолога, але й пройти повне обстеження, необхідне для постановки діагнозу та вибору лікувальної програми. Ви можете здати лабораторні аналізи, пройти інструментальні дослідження для встановлення правильного діагнозу, а також отримати консультації лікарів вузької спеціалізації при необхідності.

Методи лікування обираються нашими фахівцями окремо в кожному випадку. При необхідності хірургічного втручання наші лікарі віддають перевагу малоінвазивним методам, що відрізняються наступними позитивними особливостями:

 • швидка реабілітація;
 • безболісність;
 • відсутність ризику кровотечі та інших серйозних ускладнень;
 • можливість застосування на різних стадіях захворювання.

Завдяки використанню сучасного ендоскопічного обладнання, лікарю вдається обережно видалити патологічні тканини без ризику виникнення ускладнень. У більшості випадків пацієнти можуть повернутися додому в день хірургічного втручання, не потрібно тривалий час перебувати в стаціонарі. Завдяки використанню сучасної анестезії, всі маніпуляції проходять безболісно для пацієнта. Оскільки відсутнє сильне травмування тканин, у післяопераційному періоді пацієнта не турбує біль та інші наслідки, характерні для повноцінних хірургічних втручань.

Переваги клініки Artes Medicum

В нашому медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, які будують з пацієнтами довірливі стосунки. В Artes Medicum ви можете звернутися з будь-якими делікатними проблемами та отримати кваліфіковану допомогу. Програма лікування підбирається в кожному випадку індивідуально, при цьому ми використовуємо лише перевірені та безпечні методи з доведеною ефективністю.

Для лікування та діагностики застосовуємо сучасне медичне обладнання. Готові надати кваліфіковану допомогу в будь-якому випадку та безпомилково поставити діагноз, враховуючи наявні симптоми, анамнез та інші фактори. Для нас важливо, щоб пацієнти відчували турботу, тому створюємо комфортні умови, гарантуємо конфіденційність, не розголошуємо інформацію.

Наші послуги відрізняються доступною вартістю. Записатися на консультацію до проктолога в Києві можна по телефону або через форму на сайті.

Наші ціни

 • Ректороманоскопія діагностична

  1 008

 • Аноскопія

  326

 • Тромбектомія гемороїдального вузла (за допомогою апарату Сургітрон)

  1 896

 • Блокада анальної тріщини

  599

 • Девульсія ануса

  599

 • Латексне лігування гемороїдальних вузлів (1 вузол)

  2 448

 • Латексне лігування гемороїдальних вузлів (2 вузла)

  4 176

 • Аноскопія

  490

 • Відеоаноскопія

  745

Вартість

Лабораторні дослідження здійснюються нашим партнером - Медичною лабораторією "Діла".

Для уточнення вартості аналізів перейдіть за наступним посиланням

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.