Головна сторінка » Діагностичне відділення » Ендоскопічні дослідження

Ендоскопічні дослідження

Ендоскопічне дослідження – це високоінформативне малоінвазивне обстеження, яке дозволяє оцінити стан внутрішніх органів та виявити навіть незначні патологічні зміни, а також виконати невеликі лікувальні маніпуляції. Вони допомагають діагностувати запалення, новоутворення та інші захворювання навіть на ранніх стадіях, коли симптоми відсутні або малопомітні.

Пройти різні ендоскопічні дослідження в Києві можна в медичному центрі Artes Medicum. Діагностика виконується за допомогою сучасного обладнання від провідного японського виробника OLYMPUS. Кваліфікованим фахівцям вдається виявити найменші відхилення від норми та своєчасно діагностувати захворювання.

Що таке ендоскопія?

Ендоскопія – це сучасний метод діагностики, який відрізняється високою точністю та інформативністю. Для проведення процедури використовується ендоскоп. Це спеціальний пристрій, який складається з гнучкого кабеля з мініатюрною камерою на кінці. Також на ньому присутнє джерело освітлення, яке дозволяє добре роздивитися зону обстеження.

Зображення з камер у збільшеному вигляді передається на монітор комп’ютера, завдяки чому лікар може розгледіти стан органа зсередини та виявити будь-які відхилення від норми. Огляд тканин відбувається в реальному часі. Крім того, при проведенні ендоскопічного дослідження за допомогою мікрохірургічних інструментів лікар може взяти зразки тканин для гістологічного або для іншого дослідження. Завдяки цьому вдається встановити походження новоутворення та ін.

Переваги ендоскопічних досліджень

В сучасній медицині все частіше використовуються ендоскопічні дослідження для діагностики різних захворювань. Метод нараховує багато переваг:

 1. Висока інформативність. Використання ендоскопа та чітке збільшене зображення дозволяє виявити різні відхилення від норми, діагностувати захворювання на ранніх стадіях. До того ж є можливість взяти зразки тканин для проведення лабораторних тестів.
 2. Малоінвазивність. Процедура проводиться через природні отвори або невеликі проколи, тому після діагностики не потрібне тривале відновлення.
 3. Безболісність. Обстеження проходить без дискомфорту. При необхідності використовується місцева та загальна анестезія, медикаментозний сон, тому процедура комфортна для пацієнта.
 4. Швидкий доступ до результатів. Виявити відхилення лікар може під час проведення процедури. Відсутнє довге очікування результатів, що дає можливість відразу розпочати лікування без втрати дорогоцінного часу.

Види ендоскопічних досліджень в медцентрі Artes Medicum

В нашій клініці проводяться різні види ендоскопічних обстежень. Ми готові прийти на допомогу при діагностиці захворювань практично будь-яких внутрішніх органів.

Фіброгастродуоденоскопія (ФГДС)

Високоінформативний метод використовується для виявлення захворювань шлунково-кишкового тракту. Ендоскоп підходить для огляду стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки.

Процедура дозволяє виявити запалення та ерозійні зміни, доброякісні та злоякісні новоутворення, варикозне розширення вен стравоходу, вроджені аномалії та інші патології. Під час проведення діагностики використовується місцева анестезія або медикаментозний сон, тому будь-які неприємні відчуття виключені.

Колоноскопія

Ендоскопічне дослідження кишківника дозволяє виявити новоутворення та інші патологічні зміни на ранніх стадіях і своєчасно розпочати лікування. При колоноскопії ендоскоп вводиться через анальний отвір. Щоб попередити неприємні відчуття, використовується знеболення. Під час колоноскопії також можуть бути видалені поліпи чи інші новоутворення, взяті зразки тканин для дослідження.

Цистоскопія

Ендоскопічне дослідження слизової оболонки уретри та сечового міхура відрізняється інформативністю та допомагає виявити сторонні тіла, діагностувати запалення, виявити новоутворення та інші патологічні зміни. Призначається процедура при порушенні сечовипускання, наявності крові в сечі, частих позивах до туалету та інших симптомах, які можуть вказувати на розвиток захворювань сечового міхура чи уретри. При проведенні цистоскопії ендоскоп вводиться через уретру. Сама процедура проходить безболісно для пацієнта.

Гістероскопія

Клінічно цінний метод ендоскопічної діагностики в гінекології, який допомагає виявити різні відхилення в роботі жіночої репродуктивної системи. Ендоскоп, який вводиться в порожнину матки через піхву, дозволяє детально оглянути жіночий статевий орган зсередини та діагностувати новоутворення, запальні процеси, вроджені аномалії тощо.

Призначається при порушенні менструального циклу, безплідді невстановленого походження, підозрі на міому чи інші неоплазії, які виникають в тканинах матки. Може використовуватися для первинного обстеження, підтвердження попереднього діагнозу, оцінки динаміки та ефективності лікування.

Артроскопія

Об’єктивно оцінити стан суглобів та оглянути їх зсередини дозволяє артроскопія. Ендоскоп вводиться через невеликі проколи розміром до 5 мм. Можливість оглянути суглоб зсередини допомагає оцінити ступінь дегенеративно-дистрофічних процесів, наслідки травм та різних захворювань. За результатами діагностики вдається підібрати ефективну програму лікування, визначити необхідність проведення хірургічного втручання. Процедура проводиться зі знеболенням.

Чому варто пройти ендоскопічну діагностику саме в Artes Medicum?

Звернувшись у нашу клініку в Києві, ви зможете оцінити такі переваги:

 1. Сучасне обладнання. Для проведення ендоскопічних досліджень використовуємо обладнання експерт-класу бренду OLYMPUS (Японія), яке відрізняється широким функціоналом і точністю. Завдяки збільшенню зображення та високій деталізації лікарю вдається розгледіти найменші зміни.
 2. Кваліфіковані лікарі. Наші фахівці володіють великим практичним досвідом та проводять обстеження будь-якої складності з максимальним комфортом для пацієнта.
 3. Високий рівень обслуговування. В нашому медичному центрі вам не доведеться стояти в чергах. Персонал привітний та завжди готовий прийти на допомогу у вирішенні будь-якого питання.
 4. Доступні ціни. Ми ставимо перед собою мету зробити якісну медичну допомогу доступною для всіх пацієнтів, саме тому дотримуємося лояльної цінової політики.

Якщо необхідно пройти ендоскопічне дослідження у Києві або отримати консультацію лікаря будь-якого спрямування, дзвоніть нам або залишайте заявку на сайті.

Наші ціни

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія діагностична (гастроскопія) ФГДС

  1 000

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія уві сні

  2 000

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія діагностична (гастроскопія) ФГДС уві сні - експертна

  2 900

 • Швидкий уреазний тест (на наявність Helicobacter pylori)

  350

 • pH-метрія

  350

 • Відеосігмоскопія діагностична

  1 000

 • Відеоколоноскопія діагностична (колоноскопія)

  1 400

 • Відеоколоноскопія уві сні

  2 400

 • Відеоколоноскопія уві сні експертна

  3 500

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ФГДС) та відеоколоноскопія

  2 700

 • Відеоезофагогастродуоденоскопія (ФГДС) та відеоколоноскопія експертна

  5 900

 • Поліпектомія до 3 мм

  1 500

 • Ендоскопічна біопсія (щипцева) шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/ колоноскопії з однієї ділянки для (декілька біоптатів) патогістологічного/ цитоморфологічного досліджень (без їх вартості)

  900

 • Мультифокальна біопсія шлунка з оцінкою по класифікації OLGA

  960

 • Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії I категорії складності (поліп до 1,0 см)

  1 900

 • Ендоскопічна поліпектомія шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії II категорії складності (поліп до 2,0 см. та без вартості набору)

  3 000

 • Ендоскопічна біопсія (петльова) шлунково-кишкового тракту під час гастроскопії/колоноскопії з однієї ділянки для (декілька біоптатів) патогістологічного/цитоморфологічного досліджень (без їх вартості)

  1 100

 • Відеоректороманоскопія діагностична

  1 000

 • Відеоректороманоскопія діагностична - експертна

  1 500

 • Цистоскопія в умовах стаціонару

  6 500

 • Видача відеозапису дослідження на CD, USB-флеш

  125

Вартість

Лабораторні дослідження здійснюються нашим партнером - Медичною лабораторією "Діла".

Для уточнення вартості аналізів перейдіть за наступним посиланням

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.

Наші лікарі

Ми – команда лікарів, які працюють разом, щоб забезпечити вам найкраще лікування, яке вам потрібно, саме в той час, який вам підходить