Оформлення медичних довідок

Навіть при відсутності проблем зі здоров’ям більшість людей періодично потребують оформлення медичних довідок. Вони потрібні при працевлаштуванні, подачі документів до дитячого садка чи школи, вступі у ВНЗ, для басейну, відвідування деяких спортивних секцій та в інших випадках. В державній поліклініці отримати довідку можна безкоштовно, якщо укладена декларація з сімейним лікарем, проте доведеться витратити немало часу на довгі черги.

Швидко та недорого оформити необхідні медичні довідки у Києві можна в клініці Artes Medicum. За короткий проміжок часу ви зможете відвідати вузькопрофільних лікарів, пройти обстеження, необхідні для конкретного типу медичного документа, та оформити довідку потрібної форми. При зверненні в наш медичний центр не доведеться стояти в довгих чергах та нервувати. Крім того, ви отримаєте якісне обслуговування від компетентних фахівців у комфортних умовах та доброзичливій атмосфері.

Які медичні довідки можна отримати в Artes Medicum?

В нашій багатопрофільній клініці ведуть прийом вузькопрофільні фахівці різних направлень, можна здати лабораторні аналізи та пройти інструментальні дослідження. Саме тому у нас можна оформити різні види медичних довідок:

 • для школи та дитячого садка;
 • для абітурієнта (для вступу до вищого або професійного навчального закладу);
 • для працевлаштування;
 • для відвідування басейну;
 • для оформлення путівки.

Медична довідка свідчить про стан здоров’я людини, підтверджує відсутність або наявність певних патологій. У нас також можна оформити листок непрацездатності, якщо через свою хворобу або хворобу дитини, яка потребує догляду і ви не можете ходити на роботу та виконувати свої професійні обов’язки.

Крім того, в клініці Artes Medicum у Києві можна швидко та без черг пройти медичний огляд. Більшість роботодавців потребують, щоб працівники щорічно проходили профілактичний огляд для оцінки стану їхнього здоров’я та виключення ризиків (особливо при роботі з людьми, в торговій, харчовій сфері тощо). Проте варто дотримуватися цієї вимоги навіть, якщо вона не обов’язкова, оскільки під час профілактичних оглядів може бути виявлена патологія на ранній стадії, коли ще немає виражених симптомів, або взагалі розвивається без клінічних ознак.

Як отримати медичну довідку в Artes Medicum?

Якщо необхідно оформити медичну довідку для дорослого або дитини в Києві, варто звернутися до терапевта чи педіатра (відповідно) в нашій клініці з паспортом або іншими особистими документами. Лікар проведе опитування та огляд. Потім при необхідності ви відвідаєте вузькопрофільних фахівців, здасте аналізи та пройдете інші дослідження, наприклад, флюорографію.

Вся процедура займає мінімум часу, при цьому вам не доведеться стояти в чергах під кабінетами та контактувати з хворими завдяки попередньому запису на прийом. Після отримання результатів обстеження ви зможете забрати медичну довідку, щоб пред’явити її по місцю вимоги.

Ми маємо ліцензію та працюємо офіційно, тому оформлюємо медичні довідки та листки непрацездатності відповідно до вимог законодавства. Медичні документи, видані в Artes Medicum, мають всі необхідні підписи й печатки, тому їх можна використовувати для будь-яких установ, організацій тощо.

Переваги оформлення медичних довідок в Artes Medicum

Звернувшись до нас для оформлення довідки для роботи, навчального чи дошкільного закладу в Києві, ви зможете оцінити такі переваги:

 1. Широкий спектр послуг. Можна легко оформити будь-яку необхідну медичну довідку для дорослого чи дитини або пройти плановий медогляд.
 2. Доступні ціни. Оформлення медичних документів коштує недорого, проте ви зможете зекономити немало часу та нервів, оскільки не доведеться стояти в чергах. Вартість залежить від типу документа. Ознайомитися з цінами оформлення довідок ви можете в прайсі.
 3. Високий рівень обслуговування. У нас працюють досвідчені фахівці. Лікарі уважно ставляться до пацієнтів і консультують по всім питанням, які вас турбують. Медичний персонал ввічливий та готовий прийти на допомогу в будь-якій ситуації.
 4. Зручність. Ви можете записатися до лікаря для оформлення медичної довідки на зручний для вас час, тому не доведеться змінювати свої плани.

Завдяки правильно організованій роботі та прийому по запису, нам вдається мінімізувати контакт пацієнтів між собою, а тому відсутні ризики зараження інфекційними захворювання.

Якщо потрібно пройти медогляд чи оформити медичну довідку в Києві, записуйтеся до нашої клініки по телефону або через форму на сайті.

Наші ціни

 • Довідка про стан здоров'я дитини або дорослого (оформляється при виклику лікаря додому)

  1

 • Форма 086/о (справка для вступу в ВНЗ/ПТУ) включає консультацію лікаря на дому, оформлення висновку, виклик медсестри на дім для взяття аналізів КА, ОАМ, ЕКГ на дому, оформлення висновку про проведену профілактичну вакцинацію

  600

 • Форма 086/о (справка для вступу в ВНЗ/ПТУ) при наявності у клієнта всіх лабораторно-інструментальних обстежень

  300

 • Форма 086-1/о та форма 086-2/о (справка в школу щорічного профілактичного огляду дитини, виявлення факторів ризику алкогольних та наркологічних проблем)

  400

 • Форма 026/о (справка для вступу в дитячий сад, школу, інтернат) включає консультацію лікаря на дому, оформлення висновку, виклик медсестри на дім для взяття аналізів КА, ОАМ, ЕКГ на дому, оформлення висновку про проведену профілактичну вакцинацію

  600

 • Форма 026/о (справка для вступу в дитячий сад, школу, інтернат) при наявності у клієнта всіх лабораторно-інструментальних обстежень

  300

 • Звітна форма 028/о (консультативне висновок фахівця) включає в себе консультації лікаря на дому, оформлення висновків, виклик медичної сестри на дім для забору аналізів та проведення досліджень на ВІЛ, гепатит С, гепатит В та сифіліс (RW).

  1 000

 • Звітна форма 028/о (консультативний висновок фахівця) при наявності у клієнта всіх лабораторно-інструментальних обстежень.

  300

 • Форма 070/о (висновок для отримання путівки в санаторій) включає в себе консультацію лікаря на дому за профілем санаторно-курортного закладу, видачу висновка та видачу висновка про відсутність протипоказань для проведення санаторно-курортного лікування.

  300

 • Форма 072/о (санаторно-курортна карта) включає в себе консультацію лікаря на дому, видачу висновка та проведення ЕКГ на дому.

  300

 • Форма 095/о (справка про хворобу дитини, студента, учня) включає в себе консультацію лікаря на дому у вартість послуги.

  1

 • Форма 079/о (справка для учня, який виїжджає в піонерський табір) включає в себе консультацію лікаря на дому, оформлення справки, виклик медсестри на дім для забору аналізів загального аналізу крові, загального аналізу сечі, ЕКГ на дому, оформлення справки про проведену профілактичну вакцинацію.

  600

 • Форма 079-1/о (справка для дитини, яка виїжджає за кордон для відпочинку чи лікування) включає в себе консультацію лікаря на дому, оформлення справки, виклик медсестри на дім для забору аналізів загального аналізу крові, загального аналізу сечі, ЕКГ на дому, оформлення справки про проведену профілактичну вакцинацію.

  600

 • Форма 082/о (справка для особи, яка виїжджає за кордон) включає в себе консультацію лікаря на дому, оформлення справки, виклик медсестри на дім для забору аналізів загального аналізу крові, загального аналізу сечі, ЕКГ на дому.

  600

 • Форма 063/о (картка проведення профілактичних щеплень) включає в себе проведення консультації лікаря, вакцинацію та оформлення карти щеплень.

  300

 • Оформлення медичної довідки для відвідування басейну з оглядом лікаря

  300

 • Доставка оригіналів довідок та результатів лабораторних досліджень кур'єром до дому або в офіс.

  50

Вартість

Лабораторні дослідження здійснюються нашим партнером - Медичною лабораторією "Діла".

Для уточнення вартості аналізів перейдіть за наступним посиланням

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.