Лазерна епіляція

Мати гладке та привабливе тіло – мрія багатьох жінок. Якщо вам набридло голитися або використовувати інші засобі для боротьби з небажаним волоссям, лазерна епіляція в Києві в медичному центрі Artes Medicum буде відмінним рішенням проблеми.

Ми допоможемо позбутися зайвого волосся на будь-яких ділянках тіла та обличчя. Для проведення лазерної епіляції використовуємо апарат ізраїльського бренду INMODE, безпечність якого підтверджена сертифікатом FDA. Тому процедури проходять безболісно та підходять для людей з різним кольором шкіри. Скористатися послугами у нас можуть жінки та чоловіки.

Коли варто звернути увагу саме на лазерну епіляцію?

Гладке тіло стало еталоном доглянутості та краси, тому чоловіки й особливо жінки ведуть постійну боротьбу з небажаним волоссям. Легко вирішити проблему дозволяє лазерна епіляція, яка відрізняється високою ефективністю. Процедура проводиться за бажанням пацієнта, який хоче на тривалий час позбутися зайвої рослинності.

Проте в деяких випадках лазерна епіляція проводиться за показаннями:

 • Постійне вростання волосся після бриття, використання епілятора чи інших домашніх методів
 • Надмірний ріст волосся на тілі – доводиться часто проводити процедури видалення
 • Надмірно чутлива шкіра, яка робить депіляцію неможливою через появу подразнення чи біль
 • Надто жорстке волосся

В нашому медичному центрі ви можете безболісно та надовго позбутися небажаного волосся в будь-якій анатомічній зоні. Після проходження курсу вдається викинути бритву та забути про депіляцію, подразнення та колючу щетину. Ви зможете насолоджуватися ідеально гладкою шкірою щодня.

Зони епіляції

В медичному центрі Artes Medicum можна позбутися небажаного волосся на будь-якій частині тіла. У нас доступна лазерна епіляція таких анатомічних зон:

 • Вусики
 • Підборіддя
 • Ноги
 • Пахви
 • Спина
 • Живіт
 • Руки
 • Груди
 • Звичайне та глибоке бікіні

Ми готові втілити вашу мрію мати ідеально гладку шовковисту шкіру в реальність. Також у нас доступна послуга лазерної епіляції всього тіла. Це швидкий та економічно вигідний варіант, адже коштує вона дешевше у порівнянні з окремою обробкою різних ділянок тіла.

Чим обумовлена ефективність лазерної епіляції?

Висока ефективність діодної епіляції обумовлена комбінацією двох лазерних хвиль різної довжини. Вони впливають на меланін (пігмент, який відповідає за забарвлення волосся) всередині волосяної цибулини. В результаті вона нагрівається, що призводить до коагуляції судини, яка її живить. Оскільки цибулина більше не може отримувати поживні речовини, волосина самостійно випадає.

Особливість діодного лазера в тому, що він діє точково і не впливає на інші клітини, тому виключені будь-які небажані реакції. Діодний лазер підходить не лише для світлої, але й для обробки темної чи засмаглої шкіри. Крім того, насадка, яку ми використовуємо для лазерної епіляції, має 3D охолодження (до/під час/після імпульсу), тому процедура абсолютно безболісна. Пацієнт відчуває лише легке поколювання та тепло.

Лазерне випромінювання впливає лише на волосся в активній фазі росту, тому щоб повністю позбутися небажаного волосся на тілі, потрібно декілька сеансів з певним інтервалом. Їх кількість визначає спеціаліст в кожному випадку окремо.

Переваги лазерної епіляції апаратом INMODE

Лазерна епіляція апаратом INMODE у Києві в Artes Medicum має багато переваг, тому стає все більш популярною серед клієнтів. До основних переваг можна віднести наступне:

 • Безпечність.
  Завдяки інноваційним технологіям та можливості тонких налаштувань процедура не викликає побічних ефектів, зокрема опіків. Безпека обладнання підтверджена сертифікатом FDA.
 • Ефективність.
  Апарат успішно видаляє тонке та жорстке волосся незалежно від його кольору. Завдяки великій потужності вдається скоротити кількість процедур для отримання ідеально гладкої шкіри.
 • Універсальність.
  Лазерна епіляція підходить для обробки різних зон обличчя та тіла, в тому числі областей із підвищеною чутливістю, без ризиків ускладнень та побічних ефектів.
 • Тривалий результат.
  Насолоджуватися гладкою шкірою після курсу процедур вдасться не менш 5 років, а в деяких випадках – і до кінця життя.
 • Швидкість.
  Висока потужність лазера дозволяє швидко видаляти небажане волосся. На обробку однієї зони потрібно близько 10-15 хвилин.
 • Безболісність.
  Сучасне обладнання гарантує абсолютний комфорт під час процедури. При необхідності ми використовуємо місцеву анестезію, щоб виключити можливі неприємні відчуття.
 • Швидка реабілітація.
  Завдяки тому, що лазер вибірково впливає лише на волосяну цибулину, шкіряні покриви залишаються непошкодженими, тому й тривале відновлення не потрібне. У цей період слід дотримуватися простих рекомендацій, які надасть косметолог.

Всі переваги ви зможете оцінити вже після першого сеансу. Не відкладайте на потім вашу мрію про гладеньке тіло – запишіться на лазерну епіляцію в Artes Medicum вже зараз.

Етапи лазерної епіляції

Перед проведенням першої процедури лазерної епіляції необхідна консультація фахівця, який збере анамнез та виключить протипоказання. Додатково може бути призначене обстеження. Такій підхід дозволяє нашим спеціалістам виключити ризик виникнення ймовірних ускладнень, тому процедура проходить безпечно для вашого здоров’я.

За день до лазерної епіляції потрібно поголити зону обробки. Сама процедура видалення небажаного волосся лазером проводиться в такій послідовності:

 1. Шкіра очищається від себуму та забруднень.
 2. При видаленні волосся в зоні з підвищеною чутливістю може використовуватися місцева анестезія у вигляді крему. Знеболювальний засіб може застосовуватися й для пацієнтів з низьким больовим порогом, оскільки для нас важливо забезпечити максимальний комфорт під час процедури.
 3. Далі на зону обробки наноситься спеціальний контактний гель для передачі лазерного випромінювання.
 4. На наступному етапі спеціаліст водить по шкірі маніпулою, попередньо підібравши налаштування в індивідуальному порядку, враховуючи тип шкіри, її колір, рівень чутливості, жорсткість волосини.
 5. Після закінчення процедури фахівець серветкою прибирає рештки гелю та наносить заспокійливий крем.

На завершення косметолог дає рекомендації відносно догляду за шкірою в період реабілітації.

Результати

Наші ціни

 • Гомілки + глибоке бікіні + пахви

  1 750

  За 3 процедури: 4 950

  За 5 процедур: 7 500

 • Ноги повністю +глибоке бікіні + пахви

  1 990

  За 3 процедури: 5 400

  За 5 процедур: 8 500

 • Ноги та руки повністю + глибоке бікіні +пахви

  2 700

  За 3 процедури: 7 300

  За 5 процедур: 11 500

Вартість

Лабораторні дослідження здійснюються нашим партнером - Медичною лабораторією "Діла".

Для уточнення вартості аналізів перейдіть за наступним посиланням

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.

Наші лікарі

Ми – команда лікарів, які працюють разом, щоб забезпечити вам найкраще лікування, яке вам потрібно, саме в той час, який вам підходить

Тавлуй Вікторія Василівна

Лікар дерматолог, дерматоонколог, трихолог, косметолог