Головна сторінка » Діагностичне відділення » Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика

Лабораторна діагностика – це комплекс досліджень крові, сечі та інших біологічних рідин, зразків тканин, які допомагають виявити патологічні зміни різного характеру та походження. Здати аналізи в Києві пропонуємо в медичному центрі Artes Medicum у зручний для вас час та при необхідності отримати консультацію фахівців для їх розшифровки.

Коли необхідна лабораторна діагностика?

Без здачі лабораторних аналізів складно уявити проведення діагностики захворювань будь-яких органів і систем. Мікроскопічні, гістологічні, бактеріологічні та інші дослідження зразків біологічних тканин і рідин допомагають виявити:

 • запальні процеси;
 • походження новоутворення;
 • порушення гормонального фону;
 • порушення в роботі різних органів і систем;
 • збудника хвороби тощо.

Лабораторна діагностика проводиться в таких випадках:

 1. При появі симптомів, що вказують на розвиток будь-яких патологічних процесів. Призначити здачу аналізів лікар може при появі больового синдрому, підвищеній температурі тіла, втраті чи наборі ваги, ознаках респіраторного захворювання чи будь-яких інших симптомах. Лабораторна діагностика входить у комплексне обстеження при різних патологічних змінах.
 2. В рамках профілактичних скринінгів. Лабораторні тести дозволяють виявити розвиток захворювання навіть на ранніх стадіях, коли симптоми відсутні. Саме тому їх часто призначають з профілактичною метою. До того ж перевагою лабораторної діагностики є те, що вона не має протипоказань, є безпечною для здоров’я, а всі тести виконуються швидко.
 3. Під час вагітності. Майбутнім мамам регулярно потрібно здавати різні аналізи, які допомагають лікарю слідкувати за перебігом вагітності та розвитком плода, а також своєчасно прийняти необхідні міри при відхиленнях від норми, щоб попередити можливі ускладнення.
 4. Для оцінки ефективності лікування. Досить часто лабораторні тести проводяться після хірургічного втручання та медикаментозної терапії, щоб лікар міг впевнитися у відсутності ускладнень та ефективності лікування.

Лабораторна діагностика в Києві в Artes Medicum: переваги

Наш медичний центр пропонує комплексні медичні послуги, спрямовані на попередження, виявлення та усунення різних захворювань. Саме тому в Artes Medicum у Києві можна здати всі необхідні аналізи. Налагоджене партнерство з лабораторією «ДІЛА» дозволяє нам проводити повне обстеження пацієнтам різного віку.

В нашому медичному центрі ви оціните такі переваги:

 1. Широкий спектр клінічних досліджень. В Artes Medicum ви можете здати будь-які лабораторні тести – від загального аналізу крові чи сечі до специфічних досліджень, які використовуються для діагностики захворювань шлунково-кишкового тракту, ендокринної системи, легень, статевих чи інших органів.
 2. Висока точність результатів. Для проведення досліджень наш партнер «ДІЛА» використовує сучасне обладнання та високотехнологічні методи. При заборі зразків, зберіганні та транспортуванні ми дотримуємося всіх правил та норм, що гарантує отримання точних результатів.
 3. Доступні ціни. Пропонуємо медичні послуги за вартістю, яка робить якісну медицину доступною.

При необхідності дотримання спеціальної підготовки до обстеження наші лікарі проконсультують, як правильно це зробити, щоб отримати об’єктивні результати тестів. Більше не потрібно витрачати час на пошук лабораторії — все можна зробити в одному місці. Після отримання результатів ви можете проконсультуватися з лікарем щодо подальшого лікування, корегування лікувальної програми чи профілактики.

Записатись на необхідні лабораторні аналізи в наш медичний центр можна через форму на сайті або по телефону.

Наші ціни

Вартість

Лабораторні дослідження здійснюються нашим партнером - Медичною лабораторією "Діла".

Для уточнення вартості аналізів перейдіть за наступним посиланням

Клієнти
нам довіряють

Більше 70% пацієнтів Клініки ARTES MEDICUM звертаються до нас знову. А 6 з 10 нових клієнтів приходять за рекомендацією рідних, знайомих і колег

Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.