Михайло

Все було добре. Нічого зайвого, все по суті. Лікар-гастроентеролог Олена Володимирівна просто золото. Дуже рекомендую. Зверніться до неї і ніколи не пожалкуєте!

Ксенія

У кожного з нас є в житті якісь проблеми. А з деякими ми самі впоратися не в змозі. І дуже важливо опинитися в тому місці і з тими людьми, які можуть тобі допомогти. Величезне спасибі керівництву клініки, і окреме спасибі турботливому персоналу.

Лідія

Хороша клініка — приємний і професійний колектив, доступні ціни. Консультація лікаря адекватна і по суті.

ОЛЕНА

Двічі була на прийомі, залишилася дуже задоволена. Лікар уважна, ретельно і відповідально ставиться до проблеми, не призначає нічого зайвого, все конструктивно і за фактом. Якщо потрібен хороший гастроентеролог, то рекомендую звернутися до Олени Володимирівни.

Вікторія

«Artesmedicum» — найкращий центр, у якому я була! Висловлюю слова подяки чудовим лікарям цієї клініки! Це лікарі вищої категорії, висококваліфіковані фахівці! Дякую за допомогу!

Оксана

Хочу висловити подяку всьому медперсоналу клініки ARTES MEDICUM за чуйність та розуміння клієнта. А також обслуговуючому персоналу за чистоту та порядок у клініці. Молодці! Побільше б таких клінік у нашій країні!

Наталя

Велика подяка медперсоналу клініки за високий професіоналізм та турботу. Лікарі — справжні професіонали з великим серцем, а обслуговуючий персонал дбає про чистоту та порядок. Бажаю більше таких клінік в нашій країні!

Оставьте свой отзыв

  Поделитесь впечатлениями о нашей работе. Чтобы оставить отзыв о враче, пожалуйста, укажите его фамилию.

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  Artes Medicum

  artes-logos

  044 322 22 44

  044 322 22 44

  вул. Київська 214А, 2 поверх

  ПН-НД з 8:00 до 19:00

  Ліц. МОЗ України №12345678 від 7.03.2023 2023 © ARTES MEDICUM. Всі права захищені.